Пятница, 12.06, пикет мэрии "СТЕРИЛИЗАЦИЯ ВЛАСТИ"
Прес-анонс
Пікетування захисниками тварин держадміністрації Києва.
КОЛИ: у п’ятницю, 12 червня 2009 р., з 11 години
ДЕ: Хрещатик, 36
ЩО: Захисники тварин міста продовжують низку акцій протесту проти масових знищень безпритульних тварин у рамках "підготовки" до чемпіонату "Євро-2012", розкрадання виділених на Програму стерилізації грошей тощо.
Захисники тварин обурені свіжою заявою мерії щодо намірів «зменшити кількість тварин на дві третини за допомогою спецпатрулів», що абсолютно суперечить всім попереднім обіцянкам влади, досягнутим домовленостям та планам «йти європейським шляхом».
На пікеті відбудеться перфоманс «Стерилізація влади», зоозахисниками буде кастровано ляльку з обличчям, що нагадує обличчя пана мера - пікетувальники щиро сподіваються на те, що після цього пану Черновецькому вже нічого не заважатиме дізнатись про проблеми безпритульних тварин та фіктивну програму стерилізації, що нібито діє у Києві.
Все більше киян приймають участь у цих акціях та підписують петиції протесту.
До уваги журналістів буде запропоновано статистику із шокуючи ми цифрами, фотодокументи, звернення до представників влади та текст відкритого листа, який вже підписало понад шість тисяч українців.
Контакт: 8(066)235-85-09
