Ігровий автомат Book of Ra безкоштовна версія, думка гравців

Таємниці священної книги Ра, гробниць фараонів і багатств єгипетських долин Нілу

Знамениті «Книжки» розробника Novomatic займають рекордні позиції в плані популярності серед гравців з України, хоча вже далеко не молоді. А все тому, що класика не виходить з тренда, чому підтвердження ігровий автомат Book of Ra особливо популярний серед українських гравців. У компанії з амбітним і цікавим археологом гравець відправиться в авантюрні пригоди, сповнені містики і таємниць, а розгадавши символіку давньої книги Ра – знайде незліченні скарби фараонів. Так гравці на форумі описують цей ігровий слот від Novomatic.

Механіка гри – погляд з середини
Початкові налаштування гранично прості підказують бувалі гравці на українському форумі forumok.kiev.ua. Потрібно активувати робочі траєкторії і зробити ставки, скориставшись кнопками «Lines» і «Bet» відповідно. На одну з дев’яти ліній можна поставити від 1 до 100 кредитів. «Max Bet» – відразу встановить максимальні налаштування, ефективність яких можна перевірити без ризику, якщо в ігровий автомат Book of Ra грати безкоштовно на Україні. Виграють задіяні гравцем траєкторії, на яких випало від 2-3 символів поспіль зліва-направо. Виняток – книга. Вона оплачується випавши від 3 штук в будь-якій позиції екрану шляхом множення ставки по спину на коефіцієнт, також надаючи додаткові вигоди гравцеві. Всі нарахування відбуваються автоматично, але для розуміння процесу варто ознайомитися з інформаційної таблицею, навіть якщо ви будете грати безкоштовно Book of Ra, а не на реальні гроші.

Символи та додаткові можливості в ігровому слоті книги Ра

На екрані геймеру зустрінуться:

Карткові знаки, починаючи з 10 і вище, оплачувані в зв’язці з 3-х поспіль
Крилатий ідол і жук-скарабей, які сформують призову комбінацію в кількості від 2-х
Дослідник і лик фараона, що мають найвищі коефіцієнти, особливо при появі на всіх п’яти барабанах.
Книга Ра – стоїть осібно, а зрозумівши її можливості в ігровий автомат Book of Ra грати буде досить захоплююче.

Привілейована книга Ра

Випадаючи в кількості 1-2 екземплярів на екрані – вона замінює собою абсолютно все символи, граючи роль дикого символу. Якщо вона з’явилася в трьох клонах в будь-якому місці екрану – вона перетворюється в Скаттер-розкид. З символіки слота вибирається бонусна іконка, що розширюється на весь барабан, і запускаються 10 фріспінов. При цьому враховується її власний коефіцієнт.

Спробуйте своє везіння і прихильність автомата, потренувавшись в демо-версії. На ресурсі онлайн казино всі відвідувачі мають можливість грати безкоштовно і без реєстрації в ігровий автомат Book of Ra. Спробуйте версію делюкс, перегляньте можливості ігрового слоту Book of Ra Deluxe від Novomatic

Опубліковано
В категорії NOVOMATIC

Залишити коментар