ІГРОВИЙ АВТОМАТ ULTRA HOT DELUXE

Друге життя одноруких бандитів на віртуальних майданчиках
Традиційні слоти з простою символікою, так знайомої по стаціонарним апаратам, тепер перемістилися в українські онлайн казино інтернету. Так що ностальгувати не доводиться, коментують на форумах гравці з України. Любителі звичних помірних, але частих виграшів і сімки-фруктової тематики можуть згадати молодість, завантаживши ігровий автомат Ultra Hot Deluxe та грати з України, котрий перенесений на віртуальні платформи компанією Novomatic.

Структура автомата і ігровий процес
Ігрова концепція базується на трьох барабанах з п’ятьма фіксованими активними лініями. Ставки стартують з 0,08 і до 20 з мінімальним кроком, тому вибирати можна в розрахунку на вихідний стартовий капітал і тривалість ігрового процесу. Призові ланцюжка в кількості 3-х символів формуються від лівого крайнього барабана, оплачуючи за коефіцієнтами, зазначеним в таблиці. Як зауважують в коментарях форумчани версія Делюкс характеризується підвищеними їх показниками в порівнянні з попередньою.

В ігрові автомат Ultra Hot Deluxe грати можна в режимі автоспінов в Україні, запустивши прокрутки кнопкою «Auto». Динаміка гри і ККД процесу підвищиться. Але не вдасться отримати шанс на подвоєння виграшу, завантаживши ризик-гру.

Gamble-раунд
Його можна запустити при вдалому спині відповідної кнопкою, яка стане активною. Ризикова гра – це вгадування кольору карти з двох пропонованих – червоного або чорного. Причому ризик не такий вже й великий якщо в ігровий автомат Ultra Hot Deluxe грати безкоштовно, радять на форумі. Ви вибираєте карту, а дилер відкриває свою. Якщо кольори збігаються – у вас подвоюється виграш. Якщо не вгадали – все згорає. вказав автор на форумі. Це особливо неприємно вже на другому і наступних кроках. Тому спочатку перевірте індекс своєї точності в прогнозуванні та стримайте запал жадібності, потренувавшись волю і пробуючи грати в Україні безкоштовно в слоти Ultra Hot Deluxe.

прості символи
Тут немає Вайлд, Скаттер і фріспінов. Стиль слота – строгість і лаконізм. На барабанах будуть з’являтися тривіальні символи, зрозумілі і легкозапоминающиеся:

«777» – найпрогресивніші за цінністю
«Зірки»
«Bar»
Смачні фрукти – вони мають властивість випадати на всіх барабанах і лініях, при цьому збільшуючи ставку вдвічі по всьому спину
«Хрестики»
Емулятор, незважаючи на простоту, має дуже багато шанувальників. Чому так, запитаєте ви? А спробуйте його в справі, завантаживши безризиковий варіант – грати безкоштовно і без реєстрації в Ultra Hot Deluxe радять на українських форумах більшість користувачів.

СПРОБУЙТЕ ЗІГРАТИ В НАШІ АВТОМАТИ

Опубліковано
В категорії NOVOMATIC

Залишити коментар