Ігровий автомат Unicorn Magic грати в Україні

Багатогранний світ фентезі і казкові виграші
Містичний єдиноріг в східній філософії – уособлення магічної сили і мудрості, а зустріти його – велика удача. Ігровий автомат Unicorn Magic, розроблений легендарною компанією Novomatic, надає таку можливість, якщо ви готові відправитися в його чарівну обитель, населену казковими персонажами і чарівниками. На різних форумах в Україні ігровий автомат Unicorn Magic жваво обговорюють, залиште реальні відгуки про цей популярний слот.

Правила ігрового процесу
Слот Unicorn Magic популярний в Україні, бо має просту класичну структуру – 5 барабанів з дев’ятьма лініями і активацією їх непарного числа. Діапазони ставок – варіативні. Кнопкою «Bet» можна вибирати найнижчий діапазон від 1 до 10, від 10 до 50, а також 100 і 200 монет на одну траєкторію. Таким чином в ігровий автомат Unicorn Magic грати можна максимально на 1800 кредитів.

Виграють траєкторії, на яких ідентичні іконки розташувалися підряд зліва направо від 2-х або 3-х в лінії, починаючи з крайньої колонки. Оплачується найдорожча в лінії комбінація, а призи за різними траєкторіями в рамках одного спина підсумуйте.

Доступна функція Автогри – запуск автоспінов без старту гравцем. Цей режим ефективний в платному геймплеї, підвищуючи швидкість розвитку подій, вказують форумчани на популярних форумах. Але якщо в ігровий автомат Unicorn Magic грати безкоштовно з України – користуйтеся ручним методом. Так ви отримаєте можливість ризикнути і подвоїти виплати по раунду, запустивши «gamble» гру. Суть її полягає в правильному прогнозуванні кольору карти – чорною або червоної масті. Раунди можна продовжувати, подвоюючи виграші, але перша ж помилка – все обнулить. Тому потренуватися в своїх здібностях слід спочатку в демо-версії – адже на ресурсах в інтернеті можна грати безкоштовно і без реєстрації в Unicorn Magic слоти в Україні.

Діючі персонажі емулятора


На тлі гарної казкової графіки та анімації на барабанах будуть миготіти базові іконки:

Карткові знаки, починаючи з 9 і до туза
Гноми і мухомори
таємничий замок
крилатий грифон
Берегиня лісових таємниць
Ознайомитися з цінністю кожного персонажа можна в інформаційній таблиці, а перевірити частотність формування призових ланцюжків на практиці без ризику для реальних грошей – вибравши варіант грати безкоштовно в слот Unicorn Magic.

Особливі піктограми:
Wild-єдиноріг – має найвищий коефіцієнт, випавши на п’яти барабанах в межах активної траєкторії. Замінює будь-якого бракує до призовий ланцюжка символ, а крім того множить дохід по лінії вдвічі.
Scatter – ліс. Потрійне його появи на екрані – це активація 15 фріспінов з множником Х3.

Опубліковано
В категорії NOVOMATIC

Залишити коментар