Ігровий слот Book of Ra Deluxe від Novomatic на форумі гравців

Модифікована версія знаменитих «Книжок» від легенди ігрової індустрії.
Пригоди везунчика археолога-дослідника тривають. На цей раз в Україні ігровий слот Book of Ra Deluxe від Novomatic надає більше можливостей для вдалого результату експедиції в єгипетські лабіринти. У відеоемулятор додана 10-а лінія, що підвищує ймовірність призових комбінацій, а активувати можна не тільки непарне їх кількість. Барвиста тривимірна графіка слота і видовищна анімація припадуть до душі навіть самим вимогливим естетам. Гарні відгуки на форумі гравців отримав популярний ігровий автомат від Novomatic Book of Ra в версії Deluxe.

Особливості ігрового автомата

Перш ніж перейти безпосередньо до обертання барабанів потрібно ознайомитися зі схемою призових траєкторій і множника кожного символу, перейшовши в таблицю «Paytable». Українські гравці на форумі радять починати з цієї кнопки в будь-якому випадку, навіть якщо плануєте в ігровий слот Book of Ra Deluxe грати безкоштовно.

Далі необхідно налаштувати активні лінії «Lines», вибрати номінал монети «Coin value» і зробити ставки «Bet one». З урахуванням цих параметрів з рахунку спишеться відповідна сума, поставлена ​​на кін. Кнопка «Spin» запустить процес.

Призові комбінації складаються з 2-3 іконок, розташованих підряд, крім «розкиду», починаючи з лівої вертикалі. Якщо ви зловили вдалий ланцюжок – автомат акцентує на цьому увагу динамічною анімацією.

Випробувати рівень віддачі емулятора і індекс вашого везіння можна без поповнення рахунку, оскільки онлайн казино в Україні дає можливість грати безкоштовно і без реєстрації в Book of Ra Deluxe на віртуальні кредити.

Передбачена також гра на подвоєння (Gamble), де потрібно вгадати колір карти. Більшість гравців не ризикують робити багато спроб, а зосередитися на грі в лінії. Хоча, на форумі є інша думка, що саме на картах можна підняти великі гроші.

Базові і особливі іконки слота

Колода карт від «10» до туза стане призовою, видавши три однакові піктограми на активній лінії. Скарабей, крилата богиня, фараон і книга Ра оплачуються при дворазової комбінації. При цьому сам археолог – найбільш цінний за вартістю, здатний принести щасливому гемблер джек-пот. Звичайно, його ціна динамічна і залежить від налаштувань. Вона стане найбільш значною якщо в ігровий слот Book of Ra Deluxe грати на високих вкладеннях, радять гравці на форумі.

Книга Ра має відразу два таланти:

Вона – Wild, який замінює будь-яку базову картинку
Вона – Scatter, що запускає 10 freespins за умови випадання врозкид на 3-х позиціях екрану одночасно. Цей раунд супроводжується попереднім вибором бонусного знака, за яким зараховуються окремі виплати і дозволяє грати безкоштовно в ігровий автомат Book of Ra Deluxe, без списання коштів з депозиту, але з нарахуванням призів.

Опубліковано
В категорії NOVOMATIC

Залишити коментар