Ігровий слот Dolphin`s Pearl в від Novomatic

Фантастична підводна пригода в компанії яскравих океанських мешканців. Далеко не кожному надається в житті випадок зануритися в надра солоних світів, спостерігаючи колоритне життя їх флори і фауни. Ігровий слот Dolphin`s Pearl від Novomatic, розроблений відомою компанією для українського ринку. Гра занурить гравця в віртуальну барвисту атмосферу азартної гри в підводному царстві, надавши шанс отримати щедрі океанські дари і поповнити свій гаманець. В Україні форум гравців про даний ігровий слот гарної думки, більше порад і відгуків далі в статті. Більше про ігрові слоти Novomatic читайте в нашому розділі.

Побудова ігрового процесу в ігровому слоті Dolphin`s Pearl

На п’яти барабанах призовими будуть 9 ліній, схематика яких відображена в таблиці «PayTable». Призові ланцюжка формуються з крайньої лівої вертикалі і оплачуються при випаданні від 2-3 суміжних іконок, представлених ключовими персонажами – рибами, морським конем, скатом і омаром, а також головними героями геймплея – дельфіном і перлиною. Також присутні і нейтральні карткові номінали від «9» і до туза.

На онлайн ресурсі можна в ігровий слот Dolphin’s Pearl від Novomatic грати на ставках від 1 до 10, від 10 до 50, а також 100 і 200 монет, виставляючи суму кнопкою «Bet one». Кількість ліній – непарно і активується відповідними кнопками «Line1», «Line3» і т.д. «Сhoose coin» – вибір номіналу монети в обумовлених кредитах.

Кнопка «Automatic start» запускає режим авто-спинив без потреби стартувати кожен раз натисканням кнопки «Start». Якщо ви проживаєте в Україні і бажаєте в ігровий автомат Dolphin’s Pearl грати безкоштовно, попередньо ознайомитесь з можливостями на практиці – вибирайте ручні прокрутки і невисокі ставки. Це головна порада на українських форумах гравців про ігровий слот Дельфін.

Спеціальні символи слота

Дві піктограми стоять особняком і крім того, що приносять найвищі прибутки, якщо вдасться зловити їх в кількості 4-5 на лінії, також відкривають додаткові можливості:

Дельфін – дикий символ. Він еквівалент будь-іконки, крім перлини. При 5-ти клонах на лінії дає 9000 кредитів виплати.
Молюск з перлами – Скаттер. Оплачується спин з двома його появами на екрані, а якщо їх випаде 3 – слот запустить 15 безкоштовних обертань. З акаунта гравця не списуються гроші, а виграші нараховуються з коефіцієнтом х3 навіть якщо грати безкоштовно Dolphin’s Pearl від популярної у гравців гри від Novomatic.

Ризик-гра
Гембл-раунд подвоїть виграш по спину, якщо ви правильно вгадаєте картковий колір. Можна продовжити, ставлячи на кін вже збільшену суму, яка під час другої удачі почетверити початковий приз. Але помилка на будь-якому етапі – відніме все отримане. Тому потренуйте свою проникливість в режимі грати безкоштовно і без реєстрації в Dolphin’s Pearl, так радять бувалі форумчани, гравці з досвідом.

Опубліковано
В категорії NOVOMATIC

Залишити коментар