Ігровий слот GORILLA

Азартні пригоди в смарагдових джунглях

Горила – одне з найсильніших тварин на планеті, а в слоті від Novomatic гравцеві належить віч-на-віч зустрітися з цим видатним представником тропічної фауни, завантаживши ігровий слот Gorilla. Вас не залишить байдужими красива графіка, реалістичне оформлення пейзажу, барвиста флора і фауна, серед якої ви повною мірою відчуєте свіжість і прохолоду дикої природи і імпозантності її царя. Користувачам з України до снаги яскравість малюнків і можливість безкоштовно грати в слот Горила від Novomatic

Управління та концепція

Слот побудований на п’яти барабанах і 50-ти активних лініях. Настільки значне їх кількість дає високі шанси на частотне випадання призових комбінацій, а на ставках середнього діапазону – регулярні помірні виграші. Ставки можна робити в діапазоні від 0,01 до 2 на лінію. Якщо плануєте в ігровий автомат Gorilla грати безкоштовно – це будуть умовні кредити, нараховані від закладу. На форумах радять починати грати саме в безкоштовну версію, витрачати і заробляти гроші варто починати пізніше. Відчуйте ігровий слот GORILLA, зрозумійте принципи і тільки тоді переходьте на платну версію ігрового автомата.

Комбінації оплачуються на умовах:

Випадання від 2-3 однакових символів підряд, в тому числі Вайлда, починаючи з лівого барабана
Оплата за спину здійснюється при появі двох Скаттер в будь-яких позиціях екрану
Символи знаходяться на активованої траєкторії
Можливо ви не утримаєтеся від спокуси подвоїти виграш в ризик-грі. У цьому раунді потрібно спрогнозувати колір карти. Припустимо кілька спроб, але встановлений грошовий ліміт.

В ігровий слот Gorilla грати вигідно на максимальній кількості ліній, але з невисокими ставками, радять дописувачі в коментаріях і в спеціалізованих форумах з України.

Символіка і раунди на підвищення виграшу
У колекції екзотичних символів присутній дві групи іконок – базові та спеціальні. Рядовий набір представлений картковими знаками з етнічними орнаментами, квітами, папугами какаду, і самим горилою. Крім того на особливу увагу заслуговують:

Скаттер у вигляді африканського контінента.Он має власні коефіцієнти виплат по спину і зачитується в кількості від 3-х до будь-якому осередку екрану. Крім того, запустить бонус-раунд – 10 фріспінов. Дана опція недоступна списує кошти з рахунку як в платній грі, так і якщо грати безкоштовно Gorilla.
Вайлд – золота маска сонячного божества заміщає всі іконки, за винятком Скаттер.
Під час бонусного раунду вайлд розширюється на 2-5 барабани, підвищуючи шанси на призові комбінації. Крім того можливе випадання ще однієї п’ятірки безкоштовних прокручувань.

Ризик gamble-раунду полягає в тому, що після декількох подвоєнь можна помилитися і втратити весь виграш. Тому краще випробувати своє везіння і оптимальна кількість спроб в режимі грати безкоштовно і без реєстрації в Gorilla.

Опубліковано
В категорії NOVOMATIC

Залишити коментар