Огляд Dragon Money: відгуки та думки гравців на форумі

Ігри платформи – можливість перевірити інтуїцію і знання фінансових стратегій. Одна з таких Dragon Money, відгуки на котру серед гравців досить високі. Розберемося, що це за конячка Драгон Мані і чому гравці тут грають та виграють.

Dragon Money – це міжнародна ігрова платформа, що отримала широку популярність серед іноземних любителів інтернет-ігор. По суті, це агрегатор розваг, який працює в Мережі вже кілька років і може похвалитися 2 млн активних учасників з різних країн світу.

Огляд ігрової платформи Dragon Money

Зміст:

 1. Особливості проекта
 2. Ігрова зона в Dragon Money
 3. 3. Бонуси і дівізіони
 4. Реферальная система Dragon Money
 5. Як вивести бонуси
 6. Відгуки про Dragon Money

Матеріал має довідково-інформаційний, аналітичний характер і не має в якості основної мети просування товарів і послуг на ринку, використана думка Login Casino.

Свою популярність по реальних відгуках серед зарубіжних гравців всього за 2 роки існування Dragon Money отримала завдяки симбіозу захоплюючих ігор і реальних бонусів. Любителі ігрових активностей знайдуть в пакеті платформи різноманітні лотереї, квести, стратегії, безліч заохочень.

Особливості проекту

Показники високої відвідуваності сайту-агрегатора Dragon Money мають досить конкретне пояснення. Платформа Dragon Money відгуки гравців читає і робить висновки про негативні моменти. Основні причини можна об’єднати в кілька пунктів:

 • Повнота пакету пропозиції.
 • Високий рівень презентабельності контенту.
 • Опція повірки ігрового результату.
 • Ексклюзивний алгоритм і принцип нарахування бонусів.

BETCONSTRUCT

Цікава реферальная програма.

Різножанрові ігри залучають як терплячих прихильників багаторівневого фентезі Dragon Dungeon, так і гравців, охочих побачити швидкий результат в Nvuti Game. Реєстрація на платформі для іноземних користувачів доступна через соціальні мережі, таким же простим чином в подальшому на сайт можна і заходити. Після авторизації в установленому порядку стають доступними ігри, бонуси і реферальні преференції. Перевірка чесності результату гри доступна на сайті – генераторі випадкових чисел Random.org. Історія ігор зберігається в особистому кабінеті авторизованого гостя сервісу.

На ресурсі функціонує внутрішня умовна валюта – монети. Вони накопичуються як за результати гри, так і за участь в акціях, які публікуються на сайті. Також їх можуть просто подарувати гравцеві в святкові дні, наприклад на Новий рік. Для всіх зарубіжних гравців доступні як найпопулярніші платіжні системи – MasterCard, Visa і т. Д., Так і варіанти використання деяких цифрових валют.

Сьогодні сайт dragonmoney приваблює відвідувачів з різних країн можливістю брати участь як в одиночних іграх, так і в командних – це ще одна з переваг сервісу: є можливість цікаво провести час і повправлятися в навичках управління фінансами цілої компанії за допомогою Dragon Money.

Ігрова зона в Dragon Money

Дизайн сайту Dragon Money ергономічний і простий, можна охарактеризувати його як user-friendly: меню з найбільш затребуваними квестами і стратегіями представлено на головній сторінці. Тут же і авторизований користувач, і новий гість можуть знайти динаміку відвідувань тієї чи іншої гри в режимі реального часу. Перейти до гри можна або прямо в меню по активним кнопок і банеру, або з особистого кабінету.

На сайті є кілька режимів гри:

 1. Jackpot Game. Командна гра з рандомних внесками до загального банк від кожного учасника. Результат її прямо пропорційно залежить від внеску, зробленого кожним членом команди: чим більше – тим вище ймовірність виграшу.
 2. Double Game. Назва повністю визначає характер гри – подвоєння: подвоєний внесок здатний принести подвоєний результат.
 3. Crush Game. Гра-прогноз. Її суть в тому, щоб передбачити зростання лінії. Максимальний успіх – це + 100% до очікуваного результату при успішному прогнозі подвоєння лінії.
 4. Nvuti Game. Гра з можливістю самостійного вибору ймовірностей, але в зворотній залежності до виграшу (більше коефіцієнт – менше виграш).
 5. Для авторизованих учасників доступний обмін думками з однодумцями, але за умови наявності необхідної порогової суми на рахунку близько $ 1,4.

Бонуси і дивізіони

Система бонусів Драгон Мані – це можливість для активних гравців мати достатньо ресурсів для швидкого старту гри або її продовження. Акційні монети доступні на офіційному сайті Dragon Money на сторінці бонусів або в соцмережах за прояв активності в щоденних конкурсах.

Welcome bonus – це перші привітальні нарахування бонусів відразу після реєстрації на сайті. Гравцям доступна 15 умовних ігрових монет після авторизації на проекті і по 1 монеті кожні 5 хвилин з 8:00 AM до 10:00 PM за центральноєвропейським часом, що дорівнює проміжку часу з 10 ранку до півночі за московським часом. Умовні монети стають ресурсом для нової гри. Таким чином платформа дякує своїм гостям за лояльність.
Майданчик дає також можливість отримати бонусні монети за підписку в соцмережах і прив’язку свого аккаунта до мессенджерам. Якщо гравець зацікавлений в отриманні повідомлень в соціальній мережі – його ігрові ресурси виростуть на 30 монет, а якщо приєднається до мессенджерам Dragon Money на умовах двухфакторной ідентифікації, то розширить свої ігрові можливості на 30 монет.
Періодично на сайті гравець може отримати святкові монети, які Dragon Money просто нараховує у вигляді презенту. Наприклад, таким чином майданчик вітала свою ігрову спільноту з приходом літа – нарахованими з цього приводу півтора десятками монет.
Підвищення статусу на сайті – один з профітів активних гравців. Таким чином майданчик надає доступ не тільки до базових можливостей на сайті, але і до додаткових. Це можуть бути преміальні стікери або можливість приєднатися до чату гравців без додаткових вимог. Детально про ігрові статусах інтернет-ресурс інформує відвідувачів в розділі «Дивізіони». Максимальні опції надає «Золото»: гравці з золотого дивізіону мають повний пакет преференцій Dragon.

Реферальная система Dragon Money

Партнерські програми відкривають доступ зарубіжним гравцям до участі в багаторівневій системі заохочення за активність і лояльність Dragon Money.

В особистому кабінеті авторизованого користувача уже присутній реферальная посилання. Запрошення гравців на сайт дозволяє генерувати додаткові монети за ігрову активність нового учасника. Використавши бонусний код-запрошення, новий гравець отримує привітальні 50 монет для гри. Детально умови партнерської винагороди описані в особистому кабінеті гравця: воно починається з 0,5% від суми ставок на гру реферала і залежить від багатьох змінних. Динаміку своєї участі в реферальной програмі користувач може відстежити також в персональному кабінеті за допомогою однофункційного додатки.

Як вивести бонуси

Уже після авторизації в установленому порядку і першого депозиту зарубіжні гравці мають можливість конвертувати ігрові монети. Агрегатор Dragon Money не ставить для цього будь-яких специфічних умов і обмежень. Головне, про що піклується сайт – це про захист і максимальному обмеженні нецільових реєстрацій.

Мінімальний бонус, який доступний до конвертації – $ 0,42, що еквівалентно 30 рублям. Алгоритм конвертації бонусів докладно описаний в кабінеті гравця. З цим завданням впорається більшість діючих міжнародних платіжних систем. За умови правильного проходження по всім пунктам процес займає не більше доби.

Серед позитивних моментів зазначаються:

 • адаптивний дизайн платформи;
 • простота і зручність інтерфейсу;
 • пакет ігрового пропозиції;
 • можливість вільно розпоряджатися бонусами на свій розсуд;
 • можливість спостерігати за чатом ще до авторизації;
 • докладні і дохідливі відповіді на популярні питання на сайті.
 • До незручностей гравці відносять вимогливість платформи на етапі авторизації і обмежений час підтримки.

Відгуки про Dragon Money постійно оновлюються, тому відображають свіжу картину діяльності агрегатора.

Інформація про те, який податок на виграш в різних країнах, знайдете на нашому сайті.

Опубліковано
В категорії Поради

Залишити коментар